NETacad — Akademie síťové a informační bezpečnosti

cisco-network-secruity

Cisco Network Security

semestrální kurz, 1× týdně

Dnešní organizace musí rychle reagovat na stále se zvyšující bezpečnostní hrozby v síti. Bezpečnostní pracovníci konfigurují a sledují různá opatření pro zmírnění bezpečnostních hrozeb v síti, jako je například posílení zařízení, systémy prevence narušení a firewally, aby ochránili datová aktiva a síťové systémy před útoky.

Kdy

1× v týdnu
od konce října 2022
celý semestr

Kde

online

Způsob výuky

vedené lektorem
/ samostudium

Obtížnost

začínající

Rozsah kurzu

Cílem tohoto kurzu je poskytnout dovednosti a znalosti v oblasti bezpečnosti sítí. Studenti se v tomto kurzu seznámí se základními znalostmi potřebnými k tomu, aby mohli reagovat na hrozby zabezpečení sítě prostřednictvím různých opatření ke zmírnění hrozeb.

Naučíte se tyto základní dovednosti:

— Rozvíjet hluboké znalosti o zabezpečení sítí
— Navrhovat, implementovat a podporovat zabezpečení síťových zařízení a dat
— Získáte dovednosti kritického myšlení a řešení problémů s využitím reálného vybavení a programu Cisco Packet Tracer
— Průmyslově uznávané dovednosti v souladu s rámcem kybernetické bezpečnosti Národního institutu pro standardy a technologie (NIST).

Požadavky: Kurz Network Security je určen pro studenty, kteří chtějí získat základní dovednosti v oblasti síťové bezpečnosti orientované na profesní uplatnění. Cílovou skupinou studentů jsou osoby zapsané do technologických studijních programů na vysokých školách a IT profesionálové, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti síťové bezpečnosti. Základní znalosti počítačových sítí (úroveň CCNA ITN a SRWE).

Orientační ceny

4 000 Kč – pro studenta SŠ či VŠ
16 000 Kč – pro absolventy ČVUT
37 000 Kč – pro všechny ostatní

Kontaktní osoby

Jaroslav Burčík
burcik@fel.cvut.cz
tel: 773 510 551

Kurz je určen primárně pro studenty středních a vysokých škol. Studentské slevy může využít pouze student, který aktuálně studuje v denním studiu na libovolné střední či vysoké škole.