NETacad — Akademie síťové a informační bezpečnosti

pen-test

CompTia Pentest+

semestrální kurz, 1× týdně

CompTIA PenTest+ je nový semestrální kurz od společnosti CompTIA který, jak už název napovídá, bude o penetračním testování. Opět semestrální kurz a můžete se těšit jak na laby, tak i na instruktora z praxe, který bude látku přednášet v podobném formátu, jako je tomu u Cisco akademie.

Kdy

1× v týdnu
od března 2023
v podvečerních hodinách
celý semestr

Kde

online, včetně vzdáleného přístupu do laboratoř

Způsob výuky

vedené lektorem

Obtížnost

začínající

Rozsah kurzu

V kurzu se naučíte:

— Shromažďovat informace využitelné hackery k průniku
— Provádět kontrolu zranitelností a analyzovat výsledky
— Hledat slabiny systému na různých vrstvách ISO/OSI modelu (fyzická, síťová, aplikační)
— Využívat ke shromažďování informací různých nástrojů a jejich automatizaci základními skripty (Bash, Python, Ruby, PowerShell)
— Využívat osvědčené postupy pro psaní a zpracování zpráv vysvětlující doporučené strategie pro zmírnění odhalených zranitelností

Kurz je určen primárně pro studenty středních a vysokých škol. Studentské slevy může využít pouze student/pedagog, který aktuálně studuje/vyučuje v denním studiu na libovolné střední či vysoké škole.

Cenu kurzu zpřesníme týden před začátkem výuky dle počtu přihlášených. Tím, že je pro kurz nutné nakoupit laboratorní licence CompTIA cena kurzu roste nad rámec našich cen CCNA.

Pokud by se podařilo sehnat sponzora či alespoň jednoho firemního zákazníka, dokážeme ponechat akcepovatelnou cenu pro studenta (která je hluboce podnákladová). Snažíme se, aby cena pro studenta nepřekročila 6 000 Kč s DPH.

Cena kurzu s DPH

6 000 Kč – pro studenta SŠ či VŠ
18 000 Kč – pro absolventy ČVUT
55 000 Kč – pro všechny ostatní

Kontaktní osoby

Jaroslav Burčík
burcik@fel.cvut.cz
tel.: 773 510 551