Intenzivní 5denní akademie CCNA

Know-how ze 3 semestrálních kurzů koncentrované do 5 intenzivních výukových bloků. To je ve zkratce intenzívní 5denní akademie CCNA. Provedeme vás od základů počítačových sítí přes technologie přepínání a směrování až k návrhům, zabezpečení a provozu podnikových sítí. Se zkušeným lektorem-praktikem a na příkladech z praxe.

Ideální školení síťových technologií pro všechny, kteří už mají o problematice základní povědomí a chtějí svoje kompetence v krátkém čase výrazně posunout dál. Třeba i k certifikaci CCNA od CISCO.

5 důvodů, proč začít Intenzivní 5denní akademie CCNA u nás

Rychle, intenzivně a s důrazem na praxi

5 výukových dnů v 5 týdnech. A v nich koncentrované know-how a zkušenosti – ze 3 celosemestrálních kurzů, ale také z dlouholeté praxe lektora.

Virtualizovaná laboratoř se vzdáleným přístupem

Víme, že studovat a zároveň pracovat, je časově náročné. K dispozici vám ale bude síťový simulátor, do kterého se můžete pohodlně připojit i z práce nebo z domova.

Sleva na CISCO certifikaci

Pokud má vaše snažení cíl v CISCO certifikaci, pak vězte, že pro úspěšné absolventy máme výraznou slevu na její absolvování.

Ideální pro zaměstnance

Nemáte čas (ani chuť) studovat několik měsíců? Tenhle kurz tvoří 5 online výukových bloků rozložených do 5 týdnů. Snadno je zvládnete i při zaměstnání.

FEL ČVUT má zvuk

Učí u nás jen zkušení lektoři, nabízíme perfektní zázemí, studijní materiály online a po úspěšném absolvování i široce uznávaný certifikát.

TermínForma studiaCena
kdykoliv v průběhu roku intenzivní 39900 Kč
(standardní)

Online výuka

Na lekce, ale i do virtualizované laboratoře se síťovým simulátorem se připojíte z domova nebo třeba z práce.

Materiály online

K dispozici budete mít podpůrné materiály. V angličtině a ještě rok po skončení kurzu.

Semestrální kurzy jako alternativa

Nepospícháte a naopak si rádi výuku protáhnete do delšího času? Mrkněte na semestrální kurzu CCNA.

Obsah kurzu Intenzivní 5denní akademie CCNA

5 výukových bloků v sobě koncentruje to nejdůležitější z celkem 3 celosemestrálních kurzů. Vezmeme to od základů až k provozu a správě vlastní podnikové sítě.

  • Výukové lekce kurzu CCNA I:Základy počítačových sítí
  • Výukové lekce kurzu CCNA II: Přepínání, směrování, WLAN
  • Výukové lekce kurzu CCNA III: Podnikové sítě a zabezpečení

Tady se nabízí to rozepsat, případně odkázat na příslušný kurz a poslat kotvu na část s obsahem.

Pro koho je kurz Intenzivní 5denní akademie CCNA určený

Pro ty, kteří chtějí do problematiky počítačových sítí proniknout především z pratického pohledu, utřídit si znalosti a dovednosti, které už mají.

  • Středně pokročilí si zopakují důležité základy a rozšíří svoje kompetence o nové dovednosti.
  • Zaměstnanci a lidé z firem ocení intenzívní formu výuky, důraz na praxi a možnost hybridní výuky.
  • Zájemci o CCNA CISCO certifikaci získají po absolvování kurzu výraznou slevu na její absolvování a také pevné základy pro její zvládnutí.

Jak je kurz Intenzivní 5denní akademie CCNA zakončený?

Po úspěšném zakončení akademie od nás získáte certifikát. K němu pak výraznou slevu na absolvování certifikace CCNA od CISCO.

Kdo vás kurzem provede?

netacad_lide_filip-pjvet664bykvytf3txoc51kvm6zz0gji00n5t7vsu0

Filip Pávek

Vystudoval jsem Informatiku na FPF SLU v Opavě. Na oblast počítačových sítí jsem se zaměřil již v průběhu studia. Jako student jsem absolvoval program Cisco Akademie, stal jsem se jejím lektorem a v této roli  působím kontinuálně do dnes. Po dobu celé své praxe se zaměřuji na oblast počítačových sítí a bezpečnost, od návrhu řešení až po její realizaci. V bývalém zaměstnání jsem školil certifikovaná i necertifikovaná školení pro odborníky z oboru.  Vystupuji na konferencích a aktivně se zapojuji do šíření osvěty v oblasti kybernetické bezpečnosti mezi studenty i neodbornou veřejností.

netacad_lide_marcel-300x300

Marcel Poláček

Zaměřuji se na obor telekomunikace, síťové, slaboproudé a silnoproudé inženýrství. V praxi působím jako síťový architekt, systémový administrátor, elektrikář a lektor síťových kurzů v akademii kybernetické bezpečnosti FEL CVUT. Aktuálně dokončuji studium Univerzity Karlovy a ČVUT oboru Informační a komunikační technologie.

Jaké další kurzy tu pro vás máme?

Chcete svoje znalosti a dovednosti rozvíjet i dál? Vyberte si některý z dalších kurzů, které nabízíme – od Pythonu přes kyberbezpečnost až k etickému hackingu.

Jak to u nás vypadá?